CENTRUM SÍTOTISKOVÝCH TECHNOLOGIÍ s.r.o. je společnost s dlouholetou zkušeností zabývající se již od r. 1995 nejmodernějšími UV technologiemi v sítotisku.

Tyto technologie se vyznačují vysokou kvalitou s možností precizního tisku v jemných detailech, vysokou mechanickou, chemickou a povětrnostní odolností, vyšší produktivitou práce a také ekologičností.                                                                 

Od počátku naše společnost spolupracovala se zakladateli značky Aeroterm, založená v Ostravě bývalými pracovníky výzkumného ústavu Československé akademie věd. Jedná se převážně o technologická špičková zařízení v oblasti sušení IR a vytvrzování UV barev, kterými disponujeme i v naší výrobě.

Naše společnost nabízí dlouholetou tradici vysoce kvalitních sítotiskových služeb s již zmíněnými technologiemi. Nabízíme tak jinde nedosažitelnou kvalitu tisku, a to zásluhou používaných velmi kvalitních jemných sítovin; u pérového tisku dosahujeme ofsetové kvality, u rastrového tisku rozlišení až 100 LPI.
K dalším výhodám patří vyšší barevná sytost, mechanická, rozpouštědlová a chemická odolnost. Nezanedbatelnou skutečností jsou i minimalizované vlivy na životní prostředí. Již od založení naší společnosti jsme jako první v ČR realizovali technologii parciálního UV lakování, která se řadí k nejvyhledávanějším úpravám ofsetových tisků. Různým tiskovinám tak lze přidat jedinečný grafický doplněk – plochy zvýrazněné vysokým leskem. Tiskoviny (katalogy, prospekty, obaly) tak získají jedinečný exkluzivní vzhled.
Mimo běžnou produkci jednobarevného i vícebarevného tisku přímými barvami na různé materiály můžeme nabídnout i tzv. CMYKový / fotografický tisk, samozřejmě i na materiály, které jsou obtížně tisknutelné běžnou ofsetovou technikou (sklo, nerezové i komaxitované plechy, samolepicí PVC fólie, PP, PE, polycarbonát a mnoho dalších materiálů).

Naše sítotisková technologie je velice vhodná pro potisk odnosných igelitových tašek, a to hlavně zásluhou vysoce kvalitních UV barev, které se vyznačují vysokou přilnavostí k povrchu a vysokým leskem, včetně možnosti rastrového tisku.

Zkušenosti a kvalitu nabízíme i při potisku textilu. Zejména u potisku triček naše technologie zajišťuje vysokou trvanlivost při praní. Nechybí ani potisk na deštníky, textilní tašky, pracovní oděvy, apod. Součástí je také široká nabídka textilních výrobků.

Nezanedbatelný podíl má u nás i výroba stíracích losů, kupónů, dárkových šeků atd. s možností personalizace numerickou řadou, symboly, jmény apod.


Další naše činnost zahrnuje nabídku reklamních předmětů, stolních i nástěnných kalendářů, potisk průmyslových předmětů, obalů, potisk prezentačních firemních CD. V nabídce je také výroba membránových klávesnic pro elektronická zařízení.

Pokud se rozhodnete realizovat své projekty, zavolejte si k nám o podrobnější informace a cenovou nabídku, kterou Vám zhotovíme přesně na míru.

Sítotisk je zajímavá avšak nad míru specifická technika. Aby zakázka byla úspěšná, rádi Vám pomůžeme řešit Vaše požadavky.


     kancl2